Genel Bilgiler

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Sağlığınızı ve paranızı boşa harcamak istemeyenler Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlarının kontrolünde kullanılan Lazer cihazları uzmanların cihazın kullanılış tekniğinden, tutunda lazer epilasyon kullanım protokolüne kadar önem taşıyan bu konu İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan en etkili ve güvenli bir yöntemdir. Bu yazımızı okurken aklınıza lazer epilasyon  kaç seans sürer gibide bir soru gelebilir.  İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan etkili ve güvenli bir yöntem olan Lazer epilasyon 6-10 haftalık  seanslar halinde uygulanır.  Kalın tüylerde olduğu kasık, bacak koltuk altı, gibi vücudun farklı bölgelerinde çıkan istenmeyen tüyleri %80-90 oranında kalıcı olarak  yok etmektedir. 2 dk ile bir saat arasında süren Lazer epilasyon seansları vakit almaz.Bir seanstan diğerine kadar tüyler çıkmadığı gibi, tekrar çıkmaya başladığında diğer seansa geçilir. Tedavi süresince çok büyük rahatlık ve temizlik sağlama Lazer epilasyon batık tüy gibi sorunlarında giderilmesinde yardımcı olur. Seanslar sonrasında kıllar tekrar çıksa bile açık renkli ve zayıf tüyler şeklinde olacağından görünüm olarak herhangi bir sorun arz etmezler.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?
Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer Bölgesi Uygulanan Bölgeler

Özellikle kasık bölgesi ve  bacaklarda,batıktan kaynaklı sivilce sorunu yaşayan kişiler Lazer epilasyonuygulaması ile tüyleri incelterek ve yok ederek batık tüy sorununun da  tedavi etmeye yardım oldur, Ayrıca sivilce iz ve, leke problemleri yaşayan kişilerin sıkça baş vurduğu bu uygulama bu sorunları ortadan kalkmaktadır. Özellikler hormonsal  problem yaşayan kadınlarda göğüslerinde  göbek ve çene  bölgesinde oluşan kıllanmaların tedavisinde lazer epilasyon etkili olduğunu hatırlatmak istedik. Bu uygulama sayesinde ilaç tedavisi ne bile gerek kalmadan epilasyon  kadın ve erkelerdekiistenmeyen tüylerin azaltmakta, inceltmekte ve tamamen  yok edebilmektedir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?
Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var mı?

Lazer epilasyon cihazı son sistem teknik özelliklere sahip ciddi yanık ve kalıcı leke tehlikesi olmayan son derece güvenli ve hızlı bir yöntemdir Ağda vb epilasyon amaçlı başka uygulamalara kıyasla deri iltihaplanmaları ve bulaşıcı hastalık kapma olasılığı bulunmamaktadır. Oldukça steril koşullarda çalıştığımız merkezimizde Lazer epilasyon öncesi tüyleri kısaltmak amacıyla kullandığımız tüm aletler, ve masa büyük bir özenle dezenfekte edilmektedir İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde sizi en kısa sürede  kalıcı sonuca  götürmenizi sağlayan lazer uzun süre etkilidir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu