Dekorasyon

Genç Odası Modelleri 2015

Mobilya tasarımlarında yeni modellerle genç odaları konforlu görünümlere kavuşuyor. Genç odası mobilyaları özellikle rahatlığı ve şıklığı seven gençler için özel üretilmiştir. Renkleri canlı ve modern tarzları ile odaların havasını değiştirecektir.

genc-odasi-modelleri

Genç odası modellerde odanın biçimine göre istediğiniz mobilyayı bulabilirsiniz. Dolapları kullanışlı ve gözlü olarak etrafta herhangi bir dağınıklık bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yatak modelleri rahatlığına düşkün olanlar için özel tasarlanmıştır.

Odanın şıklığı ve bütünlüğü çok önemlidir. Genç odası model seçenekleri içerisinde her zevke uygun kaliteli ürünler bulacaksınız. Rahatlığı odasına taşımak isteyenlere özel birçok ürün çeşidi bulunur. Aksesuar koyacağınız özel duvar rafları, bilgisayar masaları ile genç odası takımları odanın havasını değiştirecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yeni genç odaları için hazırlanan renkler dekarasyonlar oldukça ilgimi çekti ve bir an önce odamı değiştirmek için sabırsızlanıyorum 🙂

  2. Farklı tasarımlar çok var bu da güzel bi tasarım ama parça parça bir şeyler alarak istediğim kombini odada yakalayamıyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu