Diyet

Su Diyeti

Hayatımızın en temel besin maddesi sudur. Onun olmadığı bir hayat, düşünülemeyecek boyutlarda sıkıntıların gündeme gelmesine neden olur. Bu nedenler içerisinde yer alan en büyük gerekçemiz ise, suyun hayati fonksiyonları işletecek öneme sahip olmasıdır. Bu kadar büyük bir öneme sahip olan su için, şimdi farklı bir durumdan söz edilmeye başlandı. Yeni düzende, bu konuda uzman olan DR. Ayşegül Bahar, adına su diyeti verdiği diyeti hayata soktu.

Su Diyeti
Su Diyeti

Su Diyeti Bir Acil Eylem Planıdır.

Bu diyetin materyallerini, sebze ve meyve oluşturuyor. Bu katı olan gıdaların sıkılan sularının tüketilmesi ile bu diyet başlıyor. Diyetim mamullerinin sadece sudan oluşması belki sizlerde bir yanılgı yaratabilir ama içerisinde olan vitaminler ile tüm besin ihtiyaçları karşılanacak ve artı bir gıda takviyesine gerek kalmayacaktır.

Su Diyeti
Su Diyeti

Bu diyet, can simidi özelliğinde olup, acil durumlarda hayata geçirilen bir eylem planıdır. Sizi beş gün kadar kısa bir süre zarfında, forma sokacak ve beklentilerinizi karşılayacaktır. Su Diyeti, bir şok diyet olarak da adlandırılır. Ancak etkisini bu kadar hızlı gösteren diyetimiz, hamile ve kalp hastalarına, kesinlikle önerilmez. O bünyede ki insanlara, faydadan çok zarar getirebilecek unsurlara sahiptir.

Bu diyet ile sebze ve meyvelerin tadına varacak, hem sularını içecek, hem de kendilerini tüketeceksiniz. Bu diyet ile birlikte acil durumlarınız da çözüme kavuşacak ve hayatınız birden değişim kazanmış olacaktır. Bu diyeti sizlerde uygulayın ve sonuçlarını hemen alın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu