Burçlar

Aylık Burç Yorumları

Burçlar günlük yorumlandığı gibi aylık olarak da yorumlanabilmektedir. Gezegen hareketlerine göre 1 ay içinde burçları neyin beklediğini tahmin etmek de tıpkı günlük burç yorumlarına benzer.

Hareketlilik Söz Konusu

Nisan ayı içinde genel olarak burçların hareketlilik içinde olduğu görülüyor. Özellikle yeni kararlar almak ve uzun süre planı kurulan bir işi uygulamaya dökmek bu ay için oldukça müsait. Özellikle koç burcu insanları için yeni bir iş kapıda olabilir. Aslanlar için de durum daha farklı değil. Aslan insanları da iş ve aşk hayatının müthiş bir ivme kazanacağı aydalar.

Başak ayı için bu ay biraz düşünüp plan yapmayla geçebilir. Özellikle hukuki konularda başkalarına güvenmeden mantıklı adımlar atmanın tam vakti. Ayrıca başak kadınları bu ay kendilerinde biraz değişiklik yapabilirler. Aynı şey kova kadınları için de geçerli olacak. Gezegenin hareketine bağlı enerji depolayan kovalar bu ay fiziksel olarak bambaşka biri olabilirler.

Duygusal Karmaşa

Terazi burcunda bu ay biraz inatçılık hakim. Özellikle ilişkide var olan sorunları çözmeye yaklaşmıyor olmaları onları ilişkiden biraz daha çekecek. Ayrıca geçmişe dönük unutulmaya yüz tutmuş biri ile bu ay karşılaşılabilir.

Akrepler için bu ay dikkatli olunması gereken bir ay. İş hayatında yaşanan terfi süreçlerini çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Ayrıca akrepler bu ay biraz sağlık problemi yaşayabilirler. Bunları göz ardı etmek daha büyük sorunlara yol açacaktır. Ayrıca aşk hayatındaki küçük sürprizler ilişkiyi alevlendirecek.

Burçlara ilişkin nisan ayı genellikle hareketli geçse de Mars’ın gerileme dönemi olduğu için dikkatli davranılması gereken bir ay. Özellikle balık ve kovalarda yaşanan duygusal boşluklar bu ay kendini biraz fazla hissettirebilir. Ancak oğlak burçları bu ay diğer tüm burçlara göre biraz daha fazla şansı yakalayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu