Burçlar

Terazi Burç Günlük

Terazi deyince akla gelen denge bu burcun anahtar kelimesidir. Venüs’ün etkisi altında olduğuna inanılan Terazi Burcu bu yüzden akla hep zarafeti ve asaleti getirmiştir.

Uyumlu Olmak

Telaş etmeden yaşamak, acelecilikten hoşlanmamak, gerçekten zeki olmak ama aynı zamanda saf bir ruh taşımak, güzelliğe her daim önem vermek, hem iyi dinleyici hem de iyi konuşmacı olmak, son ana kadar sinirlenmemek, tartışmamak ve savaşmamak, aksine romantizm aramak Terazi burcundan olan kişiler için ortak özelliklerdir.

Uyum ve denge onlar için önemlidir ama bazen terazinin topuzu bozulur. Gereğinden fazla hareketlenip güzelliğine güvenerek değişik ilişkileri denemek isteyenler içinde Terazi burcundan olan erkekler fazladır. O zaman ortada uyumlu kişilik kalmaz, karşınızdaki Terazi bencil biri olup çıkar. Anlatmaya çalıştıklarınızı dinlemez ve sonunda kendi yoluna gider. Bu yüzden içlerinde derin çelişkiler barındırabilen insanlar olarak kabul edilirler.

Terazi Burcunun Günlük Falı

Bugün Terazi burcundan olanlar için ani fikir değişiklikleri yaşanabilecek bir gün olarak duruyor. Siz de hem kendinizi hem çevrenizdekileri sorgulayarak haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Her zamanki gibi olaya iyi niyetle başladınız ama tepki vermeden öne düşünün. Örneğin bugün satın almak istediğiniz şeyler hakkında yeniden bir değerlendirme yapın. Özellikle kişisel hayatınız ve ilişiklerinizin üzerinde üçüncü kişilerin terazi burcunun günlük falı içinde çokça konuştuğu görülüyor. Bugün için bu konuşmalara hiç aldırmayın. Gece yarısına doğru Başak burcuna yönelecek ay her ayrıntıya önem verme duygusunu körükleyecektir.

Terazi Burcunun Kadınları

Venüs’ün etkisinde yaşayan Terazi burcu kadınları için güzellik anlayışı çok yüksektir. Ama maddiyat konusuna burcun erkeklerinden daha fazla düşkündürler. Harcamayı severler, özellikle istedikleri güzelliklere ulaşabilmek için. Bunu sadece kişisel güzellik olarak düşünmeyin, onlar her alanda estetik duyguyu öne çıkaran kişiliklerdir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu