Moda

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri Hangileridir?

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri Hangileridir? İnce gösteren elbise modelleri son derece önemlidir. Çünkü her kadının kamufle etmek istediği bir vücut kusuru vardır.

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri Hangileridir? İnce gösteren elbise modelleri birçok durumda kurtarıcıdır. Çünkü her kadın, gizlemek istediği vücut kusurlarıyla dikkat çekmektedir. Mesela kalçaları gizlemek, beli ince göstermek ya da göğüslerin büyüklüğünü önlemek için tercih edilen çok sayıda farklı kombin vardır. Bunları hangi modellerle kullanacağınıza karar vermek için vücut tipinizi de iyi bilmeniz gerekir.

Şık ve memnun edici bir model tercih etmeniz gerektiğinde farklı elbiseleri deneyebilirsiniz. Ayrıca vücut tipinize uygun olan modelleri kullanabilirsiniz.

Kusurları Gizleyen Modeller

Tüylü ve hafif malzemeden bol ve uzun ceketler, uzun yelekler ve ipek ve keten gibi kumaşlar kalçalarınızı gizlemenize yardımcı olacaktır.

  • Belinizi inceltmek için düşük belli pantolonlardan kaçının. Kemer, bele bağlı kumaş kemerli ceketler ve kemerli trençkotları tercih edin. Yüksek belli pantolonlar harikalar yaratır, ancak elastik olmamaları gerekir. Ayrıca lastikli eteklerden de uzak durmanız gerekir.
  • Uzun görünmek için yüksek topuklar, bol kesim elbiseler, bol paça pantolonlar tercih edebilirsiniz. Bu pantolonu kullandığınız birçok alanda topuklu ayakkabılarla kombini tamamlayabilirsiniz. Aşırı kontrastlı baskılardan, yatay çizgilerden, büyük çiçeklerden, parlak veya saten kumaşlardan ve pullardan kaçının.
  • Göbeğiniz varsa yanları kapanan pantolon veya etekleri tercih edin. Genellikle çeşitli pileler ve düğmelerle süslenmiş elastik, düşük belli, kutu pileli ve ön kapaklı modellerden kaçının. Prenses kesim elbiseler en büyük kurtarıcınız olacaktır.

Kurtarıcı Aksesuar Seçimleri

Aksesuarlar da ince görünmenize yardımcı olabilir. Bunun için ihtiyacınız olan bazı küçük dokunuşlar tercih edilebilir. Zayıf gösteren elbise modelleri gibi aksesuarlar da bu aşamada kullanımınıza uygun bir seçim haline gelebilir. İşte sizin için birkaç stil önerisi:

  • Siyah veya koyu renk tayt giymek bacaklarınızı inceltmenizi sağlar
  • Büyük ve etnik kolyeler yakaları öne çıkarır
  • Bağlı kemer veya deri kemer takmak, ince bel çizgilerini vurgular.
  • Oldukça yüksek çizmeler silüeti güzelleştirir.

Ayrıca kıyafetinize ekleyeceğiniz bazı kemer modelleri belinizin daha ince görünmesine yardımcı olabilir. Eğer çok sorun yaşıyorsanız bir korse tercih ederek daha iyi bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu