Moda

Yüksek Bel Pantolon Modasını Kaçırmayın

Hangi pantolon moda sorusunun cevabı; yüksek bel pantolonlar olacak. Aşağıda modeller üzerinden seçiminizi yapmanız mümkün.

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek bel pantolonlar arasında çok sayıda model olduğunu göreceksiniz. Modellerin size uygun olması, vücudunuzu en iyi şekilde göstermesi yeterlidir. Bunun için ilk olarak hangi modeli beğeniyor olduğunuza göre hareket etmeye çalışın.

Modeller;

Yüksek bel olan pantolonların kumaş olması, kot olması gibi seçenekler olacak. Bunun dışında pantolonların kumaşının taşlandırılmış olması da söz konusudur. Dilerseniz modelleri inceleyerek, vücudunuza hangisinin uyduğunu bulabilirsiniz.

Bedenler;

Alacağınız pantolonun bedenine göre hareket etmeniz de önemli. Sizin iççin çok dar olması vücudunuzun kötü gözükmesine yol açacaktır. Bunun için mutlaka bedeninize uygun olan bi pantolon almaya dikkat edin.

Yırt Kotlar;

Kot pantolonların yüksek bel olanlarının içinde yırtık olanlar var. Hem yüksek bel hem de yırtık kotlar bu yazın modası. Modaya uygun şekilde giyinmek isteyen kişilerin bu iki kriter üzerinden pantolon almasının uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Pantolon modelleri içinden sizin için uygun olanını alabilirsiniz. Kombin etmeniz ise tamamen sizin nerede giyecek olduğunuza göre şekillenecektir.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Kombin edeceğiniz yüksek bel pantolonlar için spor bir şıklık yaratabilirsiniz. Bunun için düz beyaz bir tişört yeterli olacaktır. Ayrıca beyaz spor ayakkabılar ile de yüksek bel pantolonların son derece şık olacağını söyleyebiliriz. Kombin edeceğiniz yüksek bel pantolonlar için gömlekleri de tercih edebilirsiniz. Aldığınız gömleğin pantolonun rengine uygun olması önemli.

  • Ne renk pantolon ya da tişört giyeceğiniz
  • Ayakkabınızın ne renk olacağı
  • Aksesuarlarınızın hangileri olacağı gibi kriterleri belirleyerek kombin yapabilirsiniz.

Şık gözükmek adına yüksek bel pantolon kombinleri içinden seçiminizi hızla yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu