Moda

Günlük Elbise Modelleri

Elbise mi giymek istiyorsunuz? Günlük elbise modelleri arasında hem rahat edebileceğiniz hem de kendinizi güzel hissedeceğiniz çok sayıda model yer alıyor.

Kısa Elbiseler

Gün içinde elbise giyecek olmanız elbise modelleri içinden kısa elbiseleri tercih etmenizi kolaylaştırır. Rahat edeceğiniz ve gün içinde yazın sıcağından bir ölçüde kurtulacağınız bu elbiseler ile kombinizi yapabilirsiniz. Kısa elbiseler için sunulmuş olan çok sayıda model bulunmaktadır.

V yaka olanlar

Yuvarlak yaka olanlar

Kolsuz olanlar gibi modeller arasından seçiminizi yapın.

Renk renk olanlar

Düz olanlar

Desenli olanlar gibi kısa elbiseler içinde seçebileceğiniz modeller de olacaktır.

Uzun Elbiseler

Elbise modelleri içinde uzun elbise modelleri de göreceksiniz. Sunulan modeller içinden uzun olanlarını tercih etmeniz durumunda, ayakkabı ve takılar ile kombin edebilirsiniz. Uzun elbiseler içinde renk seçeneğinin çokça olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan kumaş ta değişecektir. Tül olanları ya da daha farklı kumaştan yapılmış olanları bulunabilir. Sizin dikkat etmeniz gereken, yazı tercih edeceğiniz bu elbiselerin sıcak tutmuyor olmasıdır.

Desenli olanlar

Sade olanlar

Tek renk olanlar gibi modeller içinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Uzun elbise almak istemeniz halinde modelleri incelemeniz yeterli olacaktır. Bilekte biten bu elbiseleri giyerek, özel bir kombin oluşturmanız sağlanacaktır.

Yuvarlak yaka uzun elbiseler

Kolsuz uzun elbiseler

V yaka uzun elbiseler gibi elbise modelleri bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu