Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip 3 Cep Telefonu İnceleme

Samsung Galaxy Z Flip 3 Cep Telefonu İnceleme! Dünyanın en popüler telefon üretici firması olan Samsung yeni telefon modeli olan Samsung Galaxy Z Flip 3’ü geçtiğimiz günlerde çıkardı.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Cep Telefonu İnceleme! Samsung Galaxy Z Flip 3 geçtiğimiz günler de piyasaya çıkardı birden fazla özelliği ile dikkat çeken bu telefon modeli özellikle hayranları tarafından heyecanlı bir şekilde beklenmekte olan dikey katlanabilir telefon modeli olan Galaxy Z Flip yakın zamanda satışa sunuldu. Şüphesiz piyasanın en iyi modeli olan bu telefon markası birçok açıdan kullanıcılarını merak ettirmektedir.

Galaxy Z Flip Tasarım

Farklı ve yeni bir tarz ile çıkan Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefon cebinizde katlanmış bir halde taşımak mümkün. Özellikle dev ekranlı telefon sevmeyen kişiler için iyi bir alternatif seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda telefona gelen bildirimleri de görmek açısından sürekli ekranı açmanıza gerek yok.

Arka taraftan yer alan ikinci ekran  sayesinde bildirimleri görmek açısından mükemmel bir detay bu detay sayesinde aynı zamanda mesajlarınızı okuyabilmektesiniz. Aramalarda özellikle hoparlörle konuşmak açısından telefon kapağını açmanıza gerek yok fakat özel görüşmelerde telefon kapağını açmanız gerekmektedir.

Geniş renk tercihi ile önplana çıkan bu telefon modelde aynı zamanda Krem, yeşil, lavanta, Phantom Siyahı, gri, beyaz ve pembe renkleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kamera açısı bakımından da geniş bir destek sunan telefon modeline 12 mb arka kamera bulunmaktadır.

Flip 3 telefon modelinin tasarımında en önemli detaylardan birisi de suya karşı tamamen dayanıklı olmasıdır. Burada aynı zamanda Samsung’un Galaxy Z Fold 3 modeli ile beraber bu telefon modeli de “dünyanın ilk suya dayanıklı katlanabilir akıllı telefonu” olarak geliştirilmiştir. Dikkat çeken bu yanı özellikle 1.5 metre altında bile suya dayanıklı bir telefon olmasıdır.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Pil Ömrü

Telefonun en dezavantajlı yanı pil ömrünün kısa olmasıdır. Samsung Galaxy Z Flip pil ömrü için 3300 mAh kapasitesinde bir batarya kullanılmıştır. Aynı zamanda bu telefon modelinde 11 ile 12 saat arasında bir telefon kullanımı sağlanmaktadır. Tam kapasite şarj için 1 saat 45 dakika gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu