Moda

Armine Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

Armine Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir? Armine abiye modelleri özel gün ve gecelerde tesettür giyim dünyasında sürekli tercih ediliyor. Özelliklede genç kadınların Armine abiye çeşitleri daha çok dikkatlerini çekiyor.

Armine Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir? Armine abiye modelleri tesettür giyim dünyasının abiye modasına renk katmaktadır. Her tarz ve zevke uygun tesettür abiye modellerini Armine markasında bulabilirsiniz. Tesettür abiye çeşitlerinde en çok tercih edilen modellerden biri; dar kesim ve alt kısmı salaş modellerdir. Zarafeti seven kadınların abiye tercihleri bu tarz oluyor.

Günümüzde sık tercih edilen bir başka tesettür abiye modeli ise; omuz kısımlarında aşağıya doğru inen uzun detaylı abiyelerdir. Genel olarak boyu daha uzun gösterir. Özel davet çeşitlerinin vazgeçilmez tesettür abiyelerinden birisidir.

Tesettür giyimde Armine abiye çeşitleri genel olarak farklı tasarımlar yer alır. Her sezon için dikkat çekici tasarım modelleri kullanılıyor. Genel olarak ise tasarımlarda minik taş detayları daha yoğun olarak kullanılır. Abiye modellerinde şıklığı mini taş detayları ile oluşturmak daha kolaydır.

Düz Tasarım Armine Abiye Modelleri

Tesettür giyimde sade tasarımlı abiye modelleri daha çok tercih ediliyor. Düz tasarım Armine abiye modelleri günümüzde yaygın olarak kullanılıyor. En çok tercih edilen model ise; düz şifon ve kemer detaylı abiye modelleridir. Gençler tarafından bu tarz abiye modelleri oldukça ilgi görmektedir. Renklerde ise en çok mavi ve pudra renkleri hakim oluyor.

İleri yaş tesettürlü kadınların en çok tercih ettikleri tesettür abiye modeli; düz tasarımlı yarasa kol detaylı ve arkadan pelerinli abiye modelleri oluyor. Özelliklede bu tarz abiye modellerinde siyah renk daha çok tercih ediliyor. Farklı tasarım ve renk seçenekleri Armine markasında her zaman yer alır.

Dantel Armine Abiye Modelleri

Kadın giyim dünyasında dantel detaylar her dönem için kullanılıyor. Son zamanlarda ise abiye modellerinde dantel tasarımlılar daha çok ön planda yer alıyor. Dantel Armine abiye modelleri arasında en çok tercih edilen model; abiyenin minik dantel kaplama modelidir. Özelliklede şık olmak isteyen kadınların genel tercihleri dantel detaylı olan abiye modeli oluyor. Bir başka sık tercih edilen dantel abiye modeli ise; takım şeklinde olandır. İç bölümünde dantelli dar kesim abiye yer alır. Dış bölümünde ise pelerin şeklinde omuzlarda aşağı inen tül detaylar yer alır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu