Moda

Morhipo Özel Koleksiyonu Yazın Müjdecisi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Morhipo birbirinden farklı ve rengârenk koleksiyonları ile yaz mevsiminin müjdeleyicisi olarak moda severlerin karşısına çıkmaktadır.

Morhipo moda dünyasının en büyük online mağazalarından biri olarak bilinmektedir. 28 Mart gününde Ortaköy Yat Kulübü’nde etkinlik düzenleyen Morhipo burada kendi markası olan People Of Fabrika’yı tanıtarak yaza hoş geldin dedi.

Yazın enerjisinin hissedilmesini sağlayan koleksiyonlara sahip olan morhipo her yıl yaptığı tanıtım ile sezondaki en gözde parçaları ortaya çıkarmaktadır. Özellikle kırmızı ve mor renklerinin ön planda olduğu tasarımlar ile gardıroplara yaz esintisi getirilmektedir. Sezon parçalarına bakıldığında bunlar içerisinde renkli ve uzun ceketler, deri parçaları dikkat çekmektedir. Yeni sezonun modası ile farklı görünmek ve birbirinden farklı kombinler yapmak isteyenler için avantaj sağlanmaktadır.

Morhipo Yaz Koleksiyonu

Morhipo özel koleksiyonu yazın müjdecisi olarak kabul edilmektedir. Birçok markanın bir araya gelmesini sağlayan morhipo internet sitesinde her zevke ve tercihe uygun kıyafet seçenekleri yer almaktadır. Böylelikle herkes dilediği parçaları bularak hayalindeki yaz kombinini yapabilme fırsatı elde etmektedir.

Pek çok stil sahibi parçaların yer aldığı Morhipo yaz koleksiyonu kısa deri elbiseler ve bluzlar ile ilgi görmektedir. Bu koleksiyon iş dünyasında olanları da unutmamış ve tarz sahibi takım elbiselere de yer vermiştir. Ceket görünümüne sahip olan bluzlar ile iş hayatında da şık kombinler yapılabilmektedir.

Morhipo Özel Koleksiyonları

Morhipo özel koleksiyonları yaz için düz, desenli, çiçekli ve daha pek çok parçayı içerisinde barındırmaktadır. Özellikle düz ya da çiçekli kıyafetler tercih edilerek sezon modası en şık şekilde yakalanabilir. Burada önemli olan nokta kıyafet seçiminde doğru kararların verilmesidir. Böylelikle yaz sezonunda göz alıcı şıklığa sahip olunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu