Moda

Morhipo Özel Koleksiyonu Yazı Müjdeliyor!

Morhipo özel koleksiyonu bu yıl da yazın enerjisini hissetmenizi sağlayacak. Özellikle mor rengin hakimiyetinde olan bu sezon, çok özel parçaların kombinlenmesi söz konusu olacak.

Her yıl tanıtım yaparak sezonun en hiç parçalarını ortaya çıkaran Morhipo, birçok farklı markayı beraberinde getiren seçeneklerle size yaz esintisini yaşatacak. People By Morhipo ile Burcu Esmersoy’u objektif karşısına çıkaran çalışmalarda kırmızı ve mor renkleri görüldü.

Uzun ceketler ve deri parçaların bulunduğu yeni sezon kreasyonunda farklı görünmek isteyenler için birçok farklı kombinin yaratılması mümkün olacak.

Deri Detaylar

Kısa deri elbiseler ve bluzların dikkat çekeceği birçok kıyafet, stil sahibi parçalar olarak karşımıza çıktı. Özellikle takım elbise kumaşlarında birçok değişik kıyafet var. Ceket görünümlü bluzlar ve iş hayatında fark yaratacak olan kombinlerle her zaman şık olacağınız alternatifleri bulabilirsiniz.

Deri ve net olan parçalar ile her zaman ilgi çeken kıyafetler tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde dantel detayları da kullanabilirsiniz. Morhipo 2018 koleksiyonu iş dünyasında fark yaratacak birçok imkanı size sunuyor.

Düz Mü Desenli Mi?

Düz renkler ve çiçek desenli kıyafetlerle her zaman doğru seçimleri yapabilirsiniz. Düz ya da desenli birçok kıyafeti tercih ederek sezonun modasını en iyi biçimde tasarlayabilirsiniz. Desenli elbiseler ve düz kıyafetlerle her zaman kıyafet seçiminizde doğru kararları verebilirsiniz.

Kollarda ispanyol paça esintilerini göreceğimiz birçok farklı kombin için iş yaşamında giyineceğiniz kıyafetlerle şık görünümünüzü sürdürebilirsiniz. Desenli kıyafet sevenler için de birçok çiçekli ürünü tercih etmek mümkün olacak. Pantolon, etek ve elbiselerde desenleri kullanırken, bluzlarda da aynı şekilde desenli parçaları kullanabilirsiniz. Morhipo 2018 sezonunda tercih edeceğiniz birçok parçanın beğeni kazanan kombinlerle tamamlanması söz konusu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu