Moda

Mini Etek Kombininde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mini Etek Kombininde Nelere Dikkat Edilmelidir? Mini etekler birçok farklı dokuda ve desenle yazın veya kışın giyilmeye müsait parçalardır. O zaman bizde yazımızda mini etek nasıl kombin yapılır bunu ele alalım.

Mini etek nasıl kombin yapılır? Birçok kadın bu sorunun cevabını bekler. Mini etekler uzun yıllar yaşamımızda yer alan bir üründür. Her mevsim için çeşitli seçenekler olsa da bunların uyumlu olması gerekir. Bunun yanında vücut tipine uygun doğru mini etek modelleri seçmek daha formda görünüm sağlar. O zaman bizde yazımızda mini etek nasıl kombin yapılır? Bunu mini etek modelleri başlıkları altında inceleyelim.

1-) Dar Mini Etek

Mini etekler içinde bir hayli tercih edilen modeldir. Birçok farklı rengiyle kombinlerin baş parçasıdır. Dar mini eteklerin üstüne yine dar kalıplı üste oturan bluz, gömlek, tişörtler giyilebilir. Spor bir tarz için spor ayakkabı tercih edilebilir.

2-)Pileli Mini Etek

Farklı modeli göz dolduran pileli mini etekler yazın ve mevsim geçişlerinde giyilebilir. Pileli mini etek üzerine crop bluz yada dar kalıplı gömlek giyilebilir. Sonbahar gibi mevsimlerde kot ceketlerde bu kombini şıklaştıracaktır.

3-) Deri Mini Etek

Kışların vazgeçilmezi olan deri eteklerin birçok farklı modeli vardır. Mini boy etekler de bunlardan biridir. Genellikle deri mini eteklerde siyah renk tercih edilir. Üzerine ise farklı renklerde kazak, trikolar yakışacağı gibi ünlülerin çokça tercih ettiği siyah siyah kombini de yapılabilir. Mevsim kış olduğu için çorapların siyah kalın opak seçimi yerinde olur. Uzun çizme yada bot tercih edilebilir.

4-) Ekose Desenli Mini Etek

Kışların bir başka vazgeçilmezi olan ekose desenli mini etekler geniş seçeneklerden biridir. Ekose desenden başka kaşe, pötikare, kazayağı kışın oldukça tercih edilen desenlerdir. Bu tarz eteklerin üzerine sade renklerde üste oturan triko yada bluzlar yakışacaktır. Bu kombini bot yada çizmelerle tamamlayabilirsiniz.

5-) Kot Mini Etekler

Kot mini etekler genelde yazları tercih edilir. Özellikle krem renginde kot mini etekler hem spor hem de topuklu ayakkabı ile kullanılabilir. Mini etek kombinleri arasında en kolay bir araya getirilen modellerden biridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu