Moda

İlkbaharda Hamilelik Stili

İlkbaharda hamilelik stili anne olmaya aday kadınların rahat ve şık bir görüntü ile  hayatını devam ettirmesini sağlayabilir.

Salaş Hamile Pantolon Modelleri

Hamile pantolon modelleri açısından örnekler verilirse,  yeni sezonda onlarca marka ve bunların çok sayıda modellerini bulmak mümkündür.  Hamilelerin bel bölgelerinde sorunsuz kullanım sağlayan pantolonlarda lastikle genişletme durumu görülecektir. Ayrıca tasarım açısından günlük kullanımda ya da akşam davetlerinde giyilebilecek örnekler söz konusudur. Hamile pantolonlarda renkler de oldukça fazla çeşitlenmektedir. Renkli tasarımlar ilkbaharda son derece öne çıkmakla beraber sade pantolon isteyenler için siyah, beyaz gibi tek renk seçenekler de bulunabilir.

Hamile Tunik Ve Bluzlar

Eğer tayt kullanmayı sevenlersenseniz hamile giyim tunik tasarımları tam size göre olabilir.  Bel kısmı sıkmayan bir tayt ve yine hem şık hem rahat tunikler iyi bir bahar dönemi geçirmenizi sağlayabilir.  Tuniklerde hamilelere özel desenler ve baskılar görülebilir. Bu eğlenceli modelleri de değerlendirebilirsiniz. Bluzlarda da pantolon üzerine dilediğiniz kombini yapabilirsiniz.

Kombin Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Hamile giyim kombini yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri  renk geçişleri, ayakkabı kullanımı gibi detaylardır. Rahat ve şık olmak için hem seçilen kıyafetlere hem de ayakkabı, aksesuar gibi malzemelere önem vermek gerekİr.  Hamileliğin eğer ilk başlarındaysanız topuklu ayakkabı giyebilirsiniz, ancak ileri dönemlerde  bu sizi epey zorlayabilir. Bunun yerine düz ayakkabılardan şık seçimler yapabilirsiniz. Renk geçişlerine gelince de çok gösterişli bir bluzla pantolon giyerken pantolonu sade seçebilir, tam tersin durumda da üstünüzü sade seçebilirsiniz.  Yani renkler birbirini boğmadan kullanılmalıdır. Ayrıca aksesuar kullanırken de üst bölümde kolye benzeri takıların sade kıyafetlerde değerlendirilmesi gerekir. Hem kıyafet çok gösterişli hem de takılar bu şekildeyse kötü olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu