Genel Bilgiler

Çantalarımızı Nasıl Kombin Etmeliyiz?

 

Çantalarımızı Nasıl Kombin Etmeliyiz?

Yaz, kış hayatımızda olan ve birçok kadının tutkusu haline dönüşen çantaları, doğru kullanmak hayli zor. Peki; renk, boyut ve desen olarak farklılık gösteren çantaları nasıl doğru kullanabiliriz? Bir kere ayakkabı ve çanta uyumuz mazide kaldı, demode oldu. Ayakkabı ve çanta uyumundan mümkün olduğunca kaçın. Etek ayakkabı, bluz çanta, bileklik çanta olarak kombin etmelisiniz.

Yaz aylarında çok kullanılacak olan, uçuş uçuş elbiselerden yola çıkacak olursak; dolgu topuk, tahta boncuklardan oluşacak bileklik ve kolye ile meç edilecek kombini, ancak ve ancak geniş ebatlarda bir yaz çantası tamamlar. Elbiseniz; desensiz ise desenli bir çanta, desenli ise desensiz bir çanta. Elbise içindeki renklerden ve elbiseyi açacak nitelikte bir çanta tercih etmelisiniz.

Kırmızı, mor, su yeşili farketmez, hangi renkte olursa olsun; omuzdan askılı, dikişi başarılı bir kalem elbiseyi giyip; aynı renk ayakkabı ve çanta kullanarak kombin etmeyin. Elbisenizi giyin, ten rengi bir stiletto ile ayaklarınızı silin ve elinize elbisenizin renginde mini, klaç bir çanta alın.

Mini şortlar, yaz aylarının vazgeçilmezleri değil mi? Elbiselere çanta yakıştırmaktan, şortlara yakıştırmak çok daha zordur. Mini şort, kısa bluzünüz ve sandaletlerinizle uyum sağlayacak mini, yumuşak deri, klaç bir çanta ile kullanabileceğiniz gibi; farklı, ilginç tasarımlara sahip çantalarıda kullanabilirsiniz. Kullandığınız farklı çantalar ile hem beğenileri, hem de gözleri üzerinize toplayacaksınız.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu