Moda

Yeni Yılda 5 Favori Aksesuar Trendi

Aksesuar modası her yıl gelişen ve değişen bir ilerlemeye sahiptir. Her mevsim kullanılan ürün olan aksesuarlar, dış görünümde oldukça önemli parçalardır. Sadece bir aksesuarla bile şık, zarif ve dikkat çekici olabilirsiniz. Aksesuar, kıyafetlerinizi, giyiminizi hatta saç ve makyajınızı dahi ortaya çıkarma özelliğine sahiptir. Sadece bir aksesuar bile takarak, normalden çok farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeni Yılın Aksesuar Trendleri

 

  1. Yeni yılın favori aksesuarlarından en önemlisi elbette saatlerdir. Modası hiçbir zaman geçmeyen aksesuarlardan biri olan saatler, yeni yılda birçok favori modeliyle karşımıza çıkıyor. Dışarıya çıkarken sadece bir saat takarak bile görünümüzde büyük bir değişiklik yaratabilirsiniz.
  2. Bere ve şapkalar, özellikle kış aylarında her zaman trend olan aksesuarlardan olmuştur. Kış aylarında her zaman bereler trend olurken, bu sezon kışı yansıtan birçok şapka modeli görmek mümkün. Fransız model bereler ve denizci tipi şapkalar, spor bir görünüm yakalamak isteyenlerin dolaplarında mutlaka olması gereken şapka modelleri arasında.
  3. Kısa saplı el çantaları yeni yılın favori aksesuarlarından biri olmayı başardı. Her yıl onlarca çanta modeli çıkarken yeni sezonda favori çanta modellerinden biri kısa saplı, elde kolaylıkla taşınabilen şapkalar oldu. Özellikle dikdörtgen ve kare formlarda olan bu çanta modellerini dışarı çıkarken elinize alabilir ve şık bir görünüme imza atabilirsiniz.
  4. Metalik ayakkabılar yeni yılın en çok tercih edilen favori ayakkabı modellerinden biri. Özellikle geceleri tercih edilen bu ayakkabı modelleri parlak modelleri ile dikkat çekiyor. Özellikle parlak model bu ayakkabılara taş işlemeler geldiği zaman oldukça marjinal bir görünüm yakalamak mümkün.
  5. Maksimalist küpeler, yeni yılın trend aksesuarlarından bir diğeri. Dışarı çıkarken takacağınız maksimalist küpeler ile şade görünümünüze bile kolaylıkla şıklık katabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu