Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? En sevilen burçlardan biri olan Yay burcunun sayısız özelliği vardır. Tabii tüm bu özellikler kişinin cinsiyetine göre de değişebilir.

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Haydi gelin, bu burca mensup kadın ve erkeklerin özelliklerine hep beraber bir göz atalım. İşte birbirinden ilgi çekici detaylar…

Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını çoğu zaman kendini düşünür. Fakat herkes bunu bencillik olarak görür. Durum aslında hiç de sanıldığı gibi değildir. Yay burcu kadınları zamanında birçok farklı kişi yüzünden güven problemi yaşamaya başlamıştır, durumun asıl nedeni budur diyebiliriz. Bu burca mensup olan kadınların hemen hemen hepsi kendi ayakları üzerinde durmak için çabalamakta ve hayatını bu şekilde sürdürmektedir.

Yay burcu kadınları zoru her zaman sever. Onlar için basit işler gelip geçiciyken zor olan işler ise her daim kalıcıdır. Her durum karşısında dimdik durmasını bilecek güce sahiptirler. Fakat en kötü yönleri girdikleri her işte lider olma telaşları olmasıdır. Her işte başrolde olmaları gerektiğine dair bir inançları vardır. Halbuki bu davranışlarını yönetmesini bilseler çok daha başarılı olabilirler.

Yay burcu kadınları ilişkilerinde karşı tarafa bağımlı hareket etmekten asla ama asla hoşlanmazlar. Kararlarını her daim kendileri alırlar. Herhangi bir erkeğin kendisine karışmasını istemeyen Yay burcu kadınları özgüven sahibi kişilerdir. Titizdirler. Evlerini bir kere bile olsun kirli göremezsiniz. Yaşadıkları alana saygıları büyüktür.

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yay burcuna mensup olan erkek bireyler, her zaman lider ruhludur. Herkesin uzun saatler boyunca uğraşıp yaptığı işleri onlar kısacık sürede tamamlamış olurlar. El becerileri son derece gelişkin haldedir. Eşine karşı saygılı olan bu burcun erkekleri, ailesine son derece bağlı olmasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra en korktukları şeylerden bir tanesi aldatılmaktır. Bu onların kabusudur diyebiliriz.

Bir Yay burcu erkeğine yalan söylememeniz gerek. Bunu anında anlar ve sizi tek kalemde silebilir. İster kardeşi olun ister eşi, isterseniz mesai arkadaşı… Tek bir yalanla bile herkesi silebilecek bir kalbi vardır. En kötü özelliği ise kindar olmasıdır. Birinin tek yanlışını göredursun, o kişiye seneler süresince kin besleyebilir. Bu yüzden ona yalan söylerken bin kere düşünmenizi öneririz.

Yay burcu erkekleri tenis, dağcılık ve sörf gibi birbirinden farklı spor dallarıyla ilgilenebilir. Sürprizlerle dolu bir kişiliğe sahiptirler. Nerde ne yapacakları hiç mi hiç belli olmaz. Bir bakmışsınız klasik müzik konserinde ciddi ciddi oturuyor, bir de bakmışsınız ki pop müzik eşliğinde şarkılar söylüyor. Kısacası sizi çok mutlu edebilecek bir burçtur.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu