Dekorasyon

 Küçük Banyolarınıza Dekorasyon

Her insanın hayalinde bir ev mutlaka vardır. Fakat herkes hayalindeki evi alacak kadar paraya sahip olamaz. Bu nedenle daha küçük evleri tercih etmek zorunda kalırlar. Çoğu kadın evinin çok güzel olmasını ister. Sizde evinizin güzel, göze hitap etmesini istiyorsanız küçük dekorasyonlarla evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Banyo dekorasyonu
Banyo dekorasyonu

Küçük Dokunuşlarla, Küçük Banyolarınıza Dekorasyon

Evinizi dekore etmek için Küçük banyolarınıza dekorasyonla başlayın çünkü banyonuz evi gösteren ve misafirlerinizin gözüne çarpan kısmıdır. Banyonuzda kullanacağınız renk ve malzemeler çok önemlidir. Özellikle zeminde kullanacağınız renkler çok önemlidir. Zemin ve dolap renkleri uyumlu olmalıdır. Dolaplarınız açık renkli ise yerler koyu renkli olmalıdır, eğer dolaplarınız koyu renkli ise yerler açık renkli olmalıdır ki banyonuzda renk uyumu olmalıdır. Banyonuz küçük olduğu için banyonuzda gereksiz eşya koymaktan uzak durmalısınız. Banyo aksesuarlarınızı ihtiyacınıza göre seçmelisiniz eğer sık banyo yapıyorsanız küvet yerine şık bir duşa kabin kullanmalısınız.

Renkli banyo dekorasyonu
Renkli banyo dekorasyonu

Banyonuzda küçük aksesuarlarla daha geniş ve ferah bir his verebilirsiniz. Banyonuzun güzel bir noktasına bir pano ve bu panoya uyumlu duvar rengi ile daha geniş bir banyo edası verebilirsiniz. Her evin olmazsa olmazı aksesuarlar banyonuza şıklık ve hava katacağı gibi modern aksesuarlarla çok farklı bir tarz olacağına emin olabilirsiniz. Duvarlarınızda klasikleşmiş boya yerine değişik tarz ve desenlerdeki duvar kâğıdı kullanabilirsiniz. Sizlerde küçük banyonuza dekorasyonlarla eşsiz güzellikte banyolara sahip olabilirsiniz. Banyo dekorasyonu açısından sizlerinde bu ipuçlarından faydalanabileceğinizi düşündük.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu