Yaşam

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü! Bu yazımızda birçok İnstagram kullanıcısının yaşadığı sorunlardan birisi olan ınstagram hikayeler gözükmüyor çözümünü ele alacağız.

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü! Instagram hikayeler gözükmüyor çözümü birçok kişi tarafından merak edilen sorunlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle İnstagram da yer alan hikayeler bazen bazı nedenlerden dolayı görünmemektedir. Onların yerine beyaz küçük profil resimleri bulunmaktadır. Ya da hikayeyi açtığınız zaman siyah ekran ile karşılaşılmaktadır.

İnstagram Kullanıcıların Yaşadığı Hikaye İzleme Sorunları

İnstagram üzerinden yaşanan bu sorun aslında çok kapsamlıdır. Sizler için bu başlık altında İnstagramhikaye sorunu hakkında sıkça karşılaşılan sorunları ele aldık.

  • İnstagram kullanıcılarının yaşadığı İnstagram hikayelerinde yaşanan sorunlara bakacak olursak bunların arasında öne çıkar butonunun bulunmaması
  • Instagram hikaye izleme bölümünde yer alan ön kameranın açılmamasından kaynaklanan sorunlar
  • İnstagram kapanmasından kaynaklı olarak aynı zamanda Hikaye efektlerinin kullanılamaması,
  • İnstagramın kapanması bunun üzerine Profilin de gizli olmamasına rağmen paylaşılan hikayenin konum etiketlerinde öne çıkmaması
  • Instagram hikaye yüklenemedi hatası sürekli vermesi
  • Profillerde yer alan hikaye arşivinin görünmemesi
  • Instagram hikaye önizleme hatası.
  • Hikaye atmak için galeriden atılacak resmin görünmemesi
  • İnstagram müzik atarak hikaye paylaşmada arkadan müziğin duyulmaması

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Nedir?

İnstagram’da yaşanan hikayeler gözükmüyor sorunu neden olur?Sorusu birçok kullanıcı tarafından sorulmaktadır.

Burada özellikle yaşanan sorunlar daha çok uygulama bazlı olarak kullanıcı bazlı ya da bağlantı sorunundan kaynaklanmaktadır. Burada aynı zamanda aşağıda yer alan sebeplere de bağlı olarak İnternet bağlantısından da kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda uygulamadan ya da uygulamanın kullanıldığı cihazdan da bu sorun çokça görülmektedir. Bu nedenle bu sorun açısından kullanım kısıtlamasından ya da uygulamanın askıya alınmasından da kaynaklanabilmektedir.

Aynı zamanda İnstagram hikaye sorunu telefon da yer alan tarih ve saat ayarlarında yaşanan değişiklilerden kaynaklı olarak da yaşanabilmektedir.

Bu sorun aynı zamanda çok sayıda hesap takip etmekten ya da çok sayıda hesabı da takipten çıkarmaktan da kaynaklanabilmektedir. Bu nedenle bu sorunu yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken İnstagram hesabı takipçi sayısını azaltmak olmalıdır.

 

Source: Instagram Hikayeler Gözükmüyor! (Hatası+Çözüldü) -Instatakipci (https://www.instatakipci.com/blog/instagram-hikayeler-gozukmuyor)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu