Burçlar

İki Balık Burcu Anlaşır Mı, İlişkileri Nasıl Olur?

İki Balık Burcu Anlaşır Mı, İlişkileri Nasıl Olur? Balık burcunda doğan iki kişi arasındaki aşk ilişkisi, iki hassas ve son derece aktif insanı duygusal düzeyde birleştirir. Aşıklar, dürüstlük ve ihtiyaçları açıkça iletme yeteneğini paylaşırlar.

İki Balık Burcu Anlaşır Mı, İlişkileri Nasıl Olur? Elde edilen manevi bağ, çok yüksek düzeyde bir karşılıklı anlayış oluşturur. İki burç, tüm düşünce sistemlerinin dayandığı idealist ruha ihanet etmemeye çalışmak için çaba gösterirler. Balık burcunun iyi huylu ve rahat doğası, ilişki içinde barışı sağlar. Ancak bu burcun iyiliği çoğu zaman naifliğe dönüşür ve iki sevgili olumsuz etkilere yenik düşer. Balık burcunda doğan iki kişi birlikte aşırı tembel olabilir. Kararlı ve otoriter davranışlardan aciz olan iki sevgili, bazen derin maneviyatlarının kurbanı olur ve bu da onların günlük gerçeklikle temasını kaybetmelerine neden olur.

İki Balık Burcunun İlişkisi

Balık burcu insanları, kendisini giderek gerçek dünyadan uzaklaştırma eğiliminde olduğu pasif ve vazgeçici bir tavır alarak her türlü çatışmadan kaçınmaya çalışır. Elbette bu tutumun yalnızca olumsuz yönleri olmakla kalmaz, aynı zamanda bir sorun ortaya çıkarsa, aşk ve arkadaşlık düzeyleri de bundan kötü etkilenebilir.

Balık Jüpiter ve Neptün gezegeninden etkilenir. İki balık güçlü bir ahlakı paylaşır. İlişki kurma biçimleri esas olarak Jüpiter gezegeninin hareketinden kaynaklanan belirli bir felsefi düşünce eğilimini yansıtır. Neptün ise iki sevgilinin yaratıcı ve içe dönük yapısını belirler. Biri diğerini sürekli sevgi ve ilgi ile besler. Öyle ki dışarıdan bakıldığında ilişkileri toksik gibi görünebilir. Ancak iki balık insanı birbirini mutlu etmek ve her daim ilgili davranmak konusunda oldukça başarılıdırlar.

İki Balık Burcu İyi Anlaşır Mı?

Balık bir su burcudur. Her ikisi de bedenlerini ve ruhlarını sevdiklerinin ihtiyaç ve arzularına adamayı severler. Balık burcu, uyumluluğu ile bilinir. Çeşitli durumlara karşı kolayca uyum sağlar. İki balık burcu her daim birbirlerine yardım ederler. İki sevgili birlikte hedefler koymalı ve onlara odaklanmalılar. Ancak bu şekilde ilişkilerinde istikrarlı ve barışçıl olabilirler.

Balık değişken bir burçtur. Dolaylı ve çekingendir. Ancak eylemleri güçlü bir motivasyon ile yönlendirildiği taktirde başarı elde eder. Bu ilişkide yanlış anlama sorunları nadiren ortaya çıkar ve her durumda, herhangi bir kavga çok hızlı bir şekilde çözülür. Onları birleştiren içe dönüklük, aralarındaki diyaloğu engellemez. Hatta bazen ikisinin birbirini anlaması için sadece bir bakış yeterlidir. Her birinin diğerine duyduğu çekim, öncelikle bu duygusal yakınlıktan kaynaklanır ve karşılıklı hayranlık, tüm ilişkinin dayandığı temeli güçlendirmeye yardımcı olur.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu