Moda

Hardal Sarısı Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir?

Hardal Sarısı Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir? Hardal sarısının birçok tonu vardır. Örneğin koyu hardal rengi ve açık hardal rengi farklı ton renkleri ile kombinlenebilir.

Hardal Sarısı Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir? Hardal sarısı kombinler ilkbahar ve yaz aylarında zaman zaman karşımıza çıkarak bize kendilerini hatırlattı. Renkler mevsimlere göre sınıflandırıldığında yaz aylarında hardal kullanılsa da bizce hardal sarısı sonbahar ve kışın rengidir. Bu nedenle hardal sarısının nasıl kombinleneceğine dair incelememizi sonbahar-kış dönemine ayırdık. Hardal sarısı, tatlı bir enerjiye sahip sıcak bir renk olduğu için giydiğinizde kendinizi iyi hissettirecek renklerden biridir.

Hardal Sarısı Uyumlu Renkler

Hardal sarısı her zaman kullanabileceğiniz renkler arasında olduğu gibi kolay renklerle de kombinlenebilir. Hardal sarısı elbiseler, abiye elbiseler, etekler, ceketler, hırkalar, abayalar ve kepler gibi giyim eşyaları için de tercih edebilirsiniz. Hardal rengine yakışan ve yakışan renklerin bir listesini yapalım. Kahverengi, siyah, yeşil, beyaz, gri, pudra, gol ve krem ​​gibi tonlarla kombinlerseniz çok sade ve canlı renkleri tercih edeceksiniz.

Hardal Sarısı İle Uyumlu Renkler Ve Kombinasyonlar

Kahverengi Hardal Sarısı ile Uyumlu: Hardal sarısı rengini tamamlayan ve aksesuarların en güzel parçalarını birleştirmeye yardımcı olan renklerden biridir. Hardal rengi elbise ile uyumlu kahverengi tonlarında bir şal ve bot ile çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hardal sarısı ile uyumlu siyah renk: Hardal renk kombinasyonlarında tercih edilen bir diğer renk de siyahtır. Siyah deri bir ceket ve hardal rengi bir etek ve siyah aksesuarlarla kombinlemek iyi bir seçenek olacaktır. Hardal siyahının bir diğer kombinasyonu ise kışın hardallı bir trençkot ile siyah bir şal ve pantolon kombinleyebilmenizdir.

Hardal sarısı ile uyumlu yeşil renk: Hardal sarısı ve yeşilin uyumu kadimdir. Bu güzel tonları şu şekilde değerlendirebiliriz; Hardal rengi bir elbisenin üzerine yeşil bir şal ve yeşil bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Diğer bir kombin ise hardallı tuniği bir şal ve kot pantolon ile tamamlayabilirsiniz.

Gri Renk Hardal Sarısı ile Uyumlu: Gri, tesettür bayan abiye tercihlerinde hardal rengini tamamlayan şık ve göz kamaştırıcı kombinlerde kullanılan renklerden biridir.

Hardal sarısı uyumlu toz renk: Hardal ve pudra rengi ile kombinlenebilir. Soft bir renk olduğu için şık olabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu