Güzellik

Gelin Adayları İçin En güzel Oje Renkleri

Gelin adaylarının sahip olduğu tırnaklarını süsleyerek daha renkli gösteren en güzel oje renklerini sizlerle bir araya getiriyoruz.

Gelinliğinizle uyumlu olabilmesi için sürmüş olduğunuz beyaz renk ojeler artık tarihe karıştı. Rengârenk ve desenli tırnak modelleri sizlerin favorisi oluyor. Gelin adayları için en güzel oje renklerini sizlere buradan veriyoruz.

Farklı modellerden hoşlanan gelin olmak istiyorsanız gelinliğinizle uyumlu olabilecek oje renkleri sizi de etkileyecektir.

Oje Rengi Seçimi

Oje rengi seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında gelinlik üzerinde gösteriş ve sadelik son derece önemlidir. Bazı kadınlar sade tasarım uygulamalarından hoşlanırken bazıları ise kabarık türde bulunmaktadır. Renkler genel olarak kırık beyaz ya da tam beyaz görünümde olmasından dolayı sadelik gösterişli olur. Fakat seçenek konusunda normal durumdan daha fazla oje kullanımı söz konusu olmaktadır. Bununla beraber gelinlik çok gösterişli olması durumunda ojeniz sade açık tonlarda kullanılmaktadır. Makyaj ve oje ile aksesuarları bu şekilde dengeleme yapılmaktadır. Tersine sade tasarımlı ya da az süslemeli gelinlikler varsa da bu durumda canlı renkler ideal olabilir. Farklı renk sıralaması da yapabilirsiniz. Bununla beraber desen işlemeleri ile de kolayca kullanabilirsiniz. Yapılacak olan uygulamalarla çok daha süslü bir oje görüntüsü olabilmektedir. Takma tırnaklarınız bulunuyorsa bu işleme daha uygun bir zemin olabilir.

Kombin Yapılması

Gelinlikte oje seçimi esnasında yapılması gereken diğer işlemler arasında gelinlik desenleri ile uyumlu bir görüntü ortaya çıkarmasıdır. Elinizde çiçekli bir gelinlik bulunuyorsa ve bu çiçekler ellerinizin olduğu hizada bulunuyor ojenize de çiçekli uygulamalar yapabilirsiniz.  Bununla beraber kol bölümünde eğer tüllü veya çizgili bir görüntü bulunuyorsa benzer şekilde tırnaklar da bu şekilde görülmektedir. Sizde kendi beğenilerinizi de dikkate alarak en iyi şekildesonuç alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu