Teknoloji

FIFA 16 Origin’de Ön Siparişte!

FIFA 16 Origin’de Ön Siparişte!

EA Sports, E3 2015 etkinliğinde Fifa 16 konusunda son derece iyi bir sunum yapmıştı. Mükemmel bir tanıtım videosuyla Fifa 16’yı tanıtan EA Sports, Origin platformunda Fifa 16’yı ön siparişe sundu. Bakalım ne kadar ilgi görecek? Bunu hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz. Fiyatı ve sistem gereksinimleri açılan Fifa 16, yapılan sunum ile şimdiden yoğun ilgiye maruz kalacağa benziyor. Origin dijital satış platformunda ön siparişe sunulan Fifa 16, PC gereksinimlerini de açıkladı.

 

EA Sports FIFA 16 Sistem Gereksinimlerini Açıkladı

Minimum 4 GB Ram ve hard diskte 15.0 GB boş alan bulunması gereken sistemlerde DirectX 11.0’ı destekleyecek ekran kartlarının mevcut olması gerekiyor. Minimum ATI Radeon HD 5770 veya NVIDIA GTX 650 ekran kartlarının bulunması gereken FIFA 16, daha iyi bir kalite ve performans sunabilmek adına daha gelişmiş ekran kartlarıyla çalıştırılmak zorunda. Ayrıca en düşük Intel Q6600 Core 2 işlemciye sahip olması gereken sistemlerin, yine en az 2.4 GHz işlemci hızına sahip olması gerekiyor.

 

EA Sports’un Origin’de Ön Satışa Sunduğu FIFA 16’nın Fiyatı

EA Sports, FIFA 16’yı üç farklı şekilde ön siparişe verdi. FIFA 16’nın Standart Edition’ı 59 euro bedelle,Deluxe Edition’ı ise 69 euro bedelle satışa çıkarıldı. Super Deluxe Edition versiyonu ise 89 euro bedelle ön satışa sunuldu. Sizde Origin’den ön sipariş verebilir, FIFA 16 sahibi olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu