Dekorasyon

Dekorasyon Dergileri İle Yepyeni Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Dergileri İle Yepyeni Dekorasyon Fikirleri! Dekorasyon ile ilgili dergiler hemen hemen her evde bulunmaktadır. Evinizi, ofisinizi ya da bahçenizi dekorasyon dergileri ile dekore etmeye ne dersiniz? O halde makalemizin tamamını okumaya devam edin ve sizlere vereceğimiz fikirleri değerlendirin.

Dekorasyon dergileri ile yepyeni bir dekorasyon yapabilirsiniz. Eski dekorasyon dergileri hemen hemen çoğumuzun evinde var olan dergi çeşididir. Eski dekorasyon dergilerini atmak yerine değerlendirerek evinizin, ofisinizin veya bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz. Peki, dekorasyon dergileri ile dekor fikirleri nelerdir? Dekorasyon dergileri ile yeni fikirler sunuyoruz. Sizler de eski dekorasyon dergilerinizi kullanarak odanıza rengarenk bir hava katabilirsiniz. Uzun zamandır kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız dergilerden çeşitli aksesuarlar yapabilirsiniz.

1-Dergiden Tabure Yapmak

Eski dekorasyon dergilerinizi üst üste kıyarak kullanmadığınız bir kemer ile bağlayın. Daha sonra zemin kısmına tekerlek monte ederek dergiden dekorasyon tabure yapabilirsiniz.

2-Dekorasyon Dergilerini Değerlendirme

Dekorasyon dergileri kalemlik yapabilirsiniz. Bunun için elinizde olan dergilerini eşit bir şekilde orta kısmından delin. Ardından deldiğiniz dergileri üst üste koyarken yapıştırıcı ile sabitleyin. Son olarak içine kalemlerinizi ve makasınızı yerleştirin.

3-Eski Dekorasyon Dergisinden Duvar Süsü

Birkaç dergiyi rulo haline getirin. Farklı şekillere sokarak bir tahta üzerine sabitleyin. Daha sonra duvarınıza asarak odanızın ya da ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eğer yapabilirseniz dergi parçalarından hayvan figürleri yapabilirsiniz.

4-Eski Dergilerden Bardak Altlığı Yapmak

Eski dergilerden bardak altlığı yapmak son derece pratiktir. Bardak altlığı yapmak için dergilerden uzun parçalar kesin. Daha sonra kestiğiniz uzun parçaları biri altta biri üstte kalacak şekilde yerleştirin. Bu süreçte yerleştirirken uç kısımlara yapıştırıcı kullanmalısınız. Misafirlerinize veya sevdiklerinize ikramda bulunurken sofralarına dekor bardak altlığını kullanabilirsiniz.

5-Eski Dergilerden Akordiyon Saat Yapımı

Eski dergileri atmak yerine değerlendirmek isterseniz sizler de duvar dekorasyon ürünü elde edebilirsiniz. Akordiyon saatler bir zamanlar çok modaydı. Bunun için eski dergilerden akordiyon saat yapımını anlatacağız. Öncelikle dergi sayfalarını teker teker yırtın. Daha sonra kat kat yapın ve birbirine yapıştırın. Dilerseniz gerçek saatin akrebi ve yelkovanını kullanabilirsiniz. Dergilerden akordiyon saat yapmak oldukça basittir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu