Teknoloji

Apple Music Nedir ve Uzaktan Nasıl Yönetilir?

Apple Music Nedir ve Uzaktan Nasıl Yönetilir? Apple Music uygulamasını uzaktan kontrol etmek için ne yapmanız gerekir. Bu konuda tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Apple Music Nedir ve Uzaktan Nasıl Yönetilir? Apple Music, IPhone kullanıcılarının en sık kullandığı uygulamalardan bir tanesidir. Dinlemek istediğiniz birçok müziği sizlere sunmayı başaran Apple Music, ücretsiz deneme hakkı sunarak uygulamanın tüm özelliklerini gösteriyor. Apple Music uygulamasında yer alan birçok müziği telefona indirebilirsiniz. Peki, Apple music’in uzaktan yönetimi için neler yapmak gerekiyor?

Apple Music, popüler müzikleri elinizin altına getiriyor. Apple Music tüm cihazlarda kullanılabiliyor. Bu da daha popüler hale gelmesine neden oluyor. Apple Music, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanım oranlarını daha da arttırıyor. Pek çok yeni özellik uygulama üzerinden sizlere sunuluyor.

Apple Music Nedir?

Apple Music nedir? Apple Music milyonlarca şarkıya ev sahipliği yapan müzik dinleme platformudur. 2015 yılında kullanıma açılan Apple music, İCloud entegrasyonu üzerinden hizmet verebiliyor. İTunes üzerinden satın alınan şarkılar, Apple Music’de dinlenebiliyor.

Apple Music Özellikleri

Apple Music kullanımı oldukça kolaydır. Apple Music uygulamasının öne çıkan özellikleri şu şekildedir;

  • Apple Music’de bulunan arşivleme özelliği sayesinde listeye eklenen müzikleri görebilirsiniz.
  • Şimdi dinle özelliği ile daha önceden dinlenen şarkılarla uyumlu alternatif müzikleri görebilirsiniz.
  • Göz at özelliği ile son zamanlarda çıkan şarkıları görebilirsiniz.
  • Apple Music üzerinden radyo dinleyebilirsiniz.

Apple Music Nasıl Uzaktan Yönetilir?

Apple Music, ayrıca uzaktan da yönetilebiliyor. Apple Music’de yer alan uzaktan yönetme özelliğini kullanmak için İTunes Store’a girmeniz gerekiyor. Daha sonra AppStore üzerinden Remote uygulaması indirmelisiniz. Bilgisayar üzerinden İTunes uygulamasını açtıktan sonra “Aygıt ekle” bölümünü tıklayınız. İTunes üzerinden gelen kodu bilgisayarınıza giriniz. Bu adımları tamamladıktan sonra İTunes ve Remote bağlantısı sağlanır. Böylece uzaktan erişime açık hale getirebilirsiniz.

iPhone Uzaktan Bağlandıktan Sonra Ne Yapılır?

Gerekli adımları uyguladıktan sonra Apple music uzaktan bağlanma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Apple müzik uygulamasında yer alan müzikleri kullanarak liste oluşturabilir ve farklı müzikler ekleyebilirsiniz. Farklı kategoriler oluşturarak tarzınızı en iyi şekilde oluşturabilirsiniz. Uzaktan erişim sayesinde Apple Music üzerinde bir çok ayarlamayı da başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu