Moda

Çekici Bir İlkbahar Trendi

 

Tüm katı kuralların ve kırmızı çizgilerin geçerliliğini bir bir geride bırakıp, asil bir cürretkarlığın hüküm sürdüğü ışıltılı bir ilkbahara hazır olun! Bu ilkbahar sezonu abartılıktan, gösteriş ve ışıltıdan kaçmayı imkansız kılıyor! Görevimiz içimizdeki parti kadınını, sokağa taşımak. Sınır tanımayan ve fantastik olmaktan kocunmayan transparan tavrınızı ortaya koymanın şimdi tam zamanı…

İlkbahar Trendinde Öne Çıkan Renkler

Gri: Hiç şüpheye yer yok ki bu sezon grinin hemen hemen elli tonu da bizimle bilikte olacak.  Fütüristik denimlerden, transparan normlara ve plastik görünümlü tasarımlara kadar pek çok egemenliğini hissedeceğiz.

Lavanta: Son birkaç sezondur olduğu gibi floral desenlerdeki elbiseler bu sene de yerini kimselere kaptırmayacak. Bu formdaki elbiselerin renk paletindeki başrol ise lavanta tonlarına ait. Ayrıca özellikle püskül konseptli mini gece elbiselerinde de lavantaya sıkça rastlıyoruz.

Turuncu: Canlı ve parlak turunculara bu sezon hemen her defile ve konseptte rastlayacağız. En çok bir araya getirildiği renkler ise yine sıkça adından söz ettiren patel pembe tonları ve mat griler olacak.

İlkbaharın Öne Çıkan Trendleri

Bu sezonun tercihler açısından oldukça renkli ve cesur olacağını her fırsatta dile getirdik. Farklı olan, çizginin dışına taşmaktan korkmayan birçok cürretkar tasarım ile karşı karşıyayız. 2000’lerin demode denimleri, bu sezon tüm bakışları üstüne çekecek şekilde efsanevi bir geri dönüş yapıyor. Geride bıraktığımız son bir kaç sezondur etkinliğini yavaş yavaş arttırmaya başlayan plastik normlar da bu sezon patronun kim olduğunu göstermeye niyetli!  Bunun yanı sıra,  kontrollü ölçülerde günlük elbise ve tulumlarda görmeye alışkın olduğumuz püskül ve otriş detayları, bu İlkbaharda transparan dokusunu da yanına çekerek güçlü ve bir o kadar da şık bir ittifak kazanıyor

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu