Moda

2018 Sokak Modası

 

2018 sokak modası birbirinden farklı kombin ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Dekolteli kazaklardan tutun baskılı kıyafetlere ve tüylü kazaklara kadar birçok farklı konsepte kıyafetler görmek mümkün. Büyük ve kalın kemerler, kadife çizmeler, midi etekler en çok dikkat çeken sokak giyim ürünlerinden biri.

2017-2018 Sokak Stili

Bu sezonun sokak modasında dikkat çeken birçok farklı parça bulunuyor. Midi boy etekler bunlardan yalnızca biri. Kadınsı görünümü ön plana çıkaran bu etek modelleri rahat kullanıma sahip, olgun bir görünüm elde edeceğiniz bir ürün.

Diz üstü çizmeler kış sezonun sokak stilinde en çok kullanılan parçalardan biri. Mini boy eteğinizle veya elbisenizle kullanabileceğiniz uzun çizmelerin birçok farklı modeli ve renk seçeneği bulunuyor. Kalın kemerler, bu sezonda her mevsim kullanabileceğiniz ve her yaş grubuna hitap eden bir aksesuar. Üstelik kalın kemerleri birçok kombinle birleştirmek mümkün. İster gömleğinizde ister elbisenizde ister ceketinize katarak, tek bir parça ile şık bir görünüm yakalamanız mümkün.

2018 sokak modasında özellikle düz renkler hakim. Gri, siyah, beyaz, kahverengi gibi renkler sokak modasında oldukça popüler. Kış sezonunda, rahat örme kazaklar da dikkat çeken ve en çok kullanılan parçalardan biri. Kot pantolonlarla kullanılan bu kazaklar, birçok çeşit ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle dekolteli rahat örmeli kazak modelleri, trend kazak modellerinden biri.

Kış sezonunda trend olan sokak modasını yansıtan bir diğer ürün, deri ceketler. Her sezonun trend ürünlerinden biri olan deri ceketler 2018 sokak modasını da etkisi altına aldı. Hem kadın hem de erkeklerin sokağa çıkarken rahatlıkla kullanabilecekleri bir parça. Bere ve şapkalar, yine 2018 sokak modası trend ürünlerinden biri.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu