Güzellik

Brezilya Popo Estetiği Hakkında Önemli Bilgiler

Brezilya Popo Estetiği Hakkında Önemli Bilgiler! Brezilya poposu, kalça protezi olmadan kalçaların şeklini ve boyutunu artıran özel bir yağ transferidir. Liposuction ile karın, kalça, bel ya da uyluk bölgelerinde var olan fazla yağ alınır. Ardından alınan yağın bir kısmı kalçaya enjekte edilmektedir.

Brezilya popo estetiği hakkında sizlere önemli bilgiler vereceğiz. Öncelikle Brezilya poposu, kalça silikonu uygulamadan kalçaların hem şeklini hem de boyutunu artıran özel bir yağ transferi olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda liposuction ile kalça, bel, karın ya da uyluk bölgelerinde olan yağların bir kısmı alınır. Daha sonra alınan bu yağların bir kısmı kalçaya enjekte edilir. Brezilya poposu (BBL) ameliyatı ya da Brezilya kalçası estetiği ameliyatı ile tüm alt vücudun oranları iyileştirilmektedir. Dolayısı ile kişinin sorunlu bölgelerinden yağ alınır ve kalçaların daha belirgin olmasını sağlanır.

Brezilya poposu ameliyatı, kalça bölgesi için dolgunluk yaratmaya yardımcı olan bir estetik ameliyattır. Aynı zamanda günümüzün en popüler operasyonu olduğunu söyleyebiliriz. Daha dolgun ve yuvarlak kaçalar için Brezilya poposu ameliyatı olabilirsiniz. Bu operasyonda vücudun tümü ile orantılı olunması son derece önemlidir.

Brezilya Kalçası (BBL) Estetiği Kimlere Yapılır?

Öncelikle kalçalar çoğunlukla genetik olmaktadır. Görünüşünden memnun olmayan herkes bu ameliyatı olabilir. Sağlıklı bir şekilde diyet yapmak ve spor ile vücudunuzu sıkılaştırmanız zaman alacaktır. Bu yüzden çoğu kadın özellikle yaz ayı gelmeden Brezilya poposu ameliyatı oluyor. Brezilya poposu ameliyatı genellikle kalça, bel ve uyluk gibi çevre bölgeleri yeniden şekillendirmek için uygulanan bir tür operasyondur.

Brezilya poposu ameliyatını kimler olabilir? sorusu da sıklıkla soruluyor. Özellikle popoya yağ enjekte etmek için vücut da yeteri kadar yağ oranı olmalıdır. Kalça büyütme operasyonu olduğu düz kalçaları kişiler yaptırabilir.

Brezilya Poposu (Brazilian Butt Lift) Faydaları Nelerdir?

Sizlere Brezilya poposu faydaları hakkında önemli bilgiler aktaracağız.

  • Alt beden kıvrımları geliştirilir.
  • Alt ve üst vücut dengesini oluşturmaya yarar.
  • Kıyafetlerin daha çekici görünmesini sağlar.
  • Daha genç ve dikkat çekici olabilirsiniz.
  • Kaçlarınız daha dolgun bir görünüme kavuşur. Özellikle düz kalçaya sahip kişiler ameliyat sonrası kendini daha iyi hisseder.
  • Karın ve basenden yağ alındığı için bu bölgeler zayıflamış olur.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu