Teknoloji

Akıllı Saat İle Neler Yapılabilir?

Akıllı Saat İle Neler Yapılabilir?

 

 Akıllı saat günümüzün teknolojisidir. Filmlere konu olan bu saat artık hayal olmaktan çıkmış birçok dev şirket tarafından piyasaya sürülmüştür. Teknolojiyi takip edenlerin hayran kaldıkları ve inanılmaz işlevleri olan bu saat geleceğinde teknolojisidir. İşlemlerinizi hızla yapmak istiyorsanız aklı saatler tam size göredir. Mesaj yazabilir ve gelen mesajlarınızı okuyabilirsiniz. Takvim ve ajandadan faydalanabilirsiniz. Hesap makinesi ile işlem yapabilirsiniz. İnternette sosyal ağlarda gezebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Alarm kurabilir ve nabız ölçebilirsiniz. Yürüyüşlerde adım sayınızı tespit edebilirsiniz. Spor yaparken harcadığınız kalorileri kolaylıkla görebilirsiniz. Suya ve toza dayanıklı akıllı saatler ile birçok ortama rahatlıkla girebilirsiniz. Akıllı saat ekranını dilerseniz analog saate çevirebilirsiniz.

Akıllı Saat Donanımları Nelerdir?

 Akıllı saat donanımları olarak; Kulaklık ve USB kablosunu sayabiliriz. Akıllı saatlerin USB girişi mevcuttur ve bu giriş ile akıllı saatinizi şarj edebilirsiniz. Birde kulaklık girişi mevcuttur, kulaklığınızı takarak müzik dinleyebilir veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz.  Hoparlör ile arzu ettiğinizde sesi dışarı verebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonların kamerası da mevcuttur ve fotoğraf çekebilir, video kaydedebilirsiniz. Amoled ekrana sahip olan akıllı saatler ile her açıdan ekranı görebilirsiniz.

Akıllı Saat İle Müzik Nasıl Dinlenilir?

Akıllı telefon ile müzik dinlemenin bir çok yolu vardır. İster radyoyu isterseniz de kaydettiğiniz sesi dinleyebilirsiniz. Telefonlarınız ile eşleşen akıllı saatler, telefonunuzdaki müzikleri dinleme imkanı da sunar. Kulaklıkla ve hoparlör ile müzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Yalnız gürültülü ortamlarda hoparlör ile müzik dinlemek çok kaliteli olmayacaktır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu