Moda

2022 İlkbahar-Yaz Takı Trendleri Nelerdir?

2022 İlkbahar-Yaz Takı Trendleri Nelerdir? Her yıl olduğu gibi 2022 yılının da en çok tercih edilen parçası muhakkak takılar olacaktır. Geçtiğimiz yıllara oranla 2022 yılında bizleri çok değişik takı parçaları karşılamaktadır. Bizde bu yazımızda takı trendleri hakkında merak edilenleri ele aldık.

2022 İlkbahar-Yaz Takı Trendleri Nelerdir? Bütün sezonların vazgeçilmez tek parçası takılardır. Takılar 2022 ilkbahar-yaz koleksiyonunda hemen hemen baş rolünü oynamaktadır. Özellikle enerjisi yüksek parçalar tercih edilmektedir. Gelin birlikte 2022 yılının takı trendine birlikte inceleyelim…

Kol Bilezikleri

2022 yılının kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da en çok tercih edilecek olan modeller arasında kol bilezikleri vardır. Kol bilezikleri artık bileklerde değil kadınların üst kollarında kullanılmaktadır. Yaz aylarında tercih edileceği düşünülen bu model Bohem bir tarz yaratmaktadır.

Vücut Zincirleri

2021 yılının yaz ayında olduğu gibi 2022 yılının yaz aylarında da vücut aksesuarları oldukça yoğun bir şekilde kullanılacağı benziyor. 2022 yılının yaz aylarında özellikle işlemeli ve etnik modellerde çıkacaktır.

Büyük Halka Küpeler

2022 yılının yaz aylarında geçtiğimiz yılların aksine daha büyük halka küpeler tercih edilecek. Özellikle büyük markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan bu büyük halka küpeler sezonun Trend parçaları haline gelecektir.

3 Boyutlu Yüzükler

2022 yılının yaz ayında özellikle üç boyutlu yüzüklerde ön plana çıkıyor. Üç boyutlu yüzükleri 2022 yılının yaz ayında oldukça sık bir şekilde göreceğiz. Özellikle boncuktan yapılan kolyeler birçok kesim tarafından tercih ediliyor. Dünya yıldızlarının da bu akıma katılması ile boncuktan yapılan kolyeler 2022 yılının Yaz mevsiminde sezonun Trend parçası haline gelecek.

Püskül Detayları

Özellikle giyimde de tercih edilen püskül detayları takılarda da yerini almış durumda. Küpelerde olsun bilekliklerde olsun kolyelerde olsun hemen hemen birçok takıda püskül detayını görmekteyiz.

Boyun Kolyeleri

2022 yılının yaz aylarında özellikle kol bilezikleri olduğu gibi boyun kolyeleri de tercih edileceği benziyor. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde kullandığı bu kolyeler birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. 2022 yılının en gözde parçalarından biri olacak olan boyun kolyeleri oldukça şık bir duruşa sahip.

Sizlerde çeşit çeşit takılar kullanarak şıklığınıza şıklık katabilir, kıyafetlerinizi takılarınızla şık bir hale getirebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu