Moda

2018 Yılının Moda Trendleri

2018/2019 moda trendleri konusunda merak edilenleri araştırdık. Modayı yakından takip edenler birbirinden farklı tarzları 2018 yılında ne şekilde yansıtacak? Kırmızının her tonunu yılın ilk aylarında göreceğimiz kıyafetlerde erkekler de kırmızı kazak ve montlar giyinecek. 2018 modasında da şişme montların etkisi sürecek ama bu sefer ince kumaşlar tercih edilecek.

Rengarenk Bir Yıl

Siyahın etkisinden sıyrılacağımız yeni yılda sarı, mor, haki ve pembe tonlarını bol bol göreceğiz. Nakış modası ve geniş kollu kazaklarla iç içe geçecek kış ayları, sıcak ayları karşılarken enerjimizi yükseltecek.

Kadifelerin de çok dikkat çektiği sezonda renkli ve süslü çoraplar, marjinal tarzlar ve pinstripe çizgiler yine gündeme gelecek. Kadınlarda takım elbiseler ve kadife elbiselerle şıklığı etkileyici bir hale getirmek oldukça kolay olacak. Küflü limon, kırmızı, mor ve mavi kadifelerle 2018 modası renklerin etkisini en iyi şekilde hissettirecek.

2018 Yılının Moda TrendleriPuf Montlar

Hayatımızın parçası haline gelen puf montlar da oldukça popüler ürünler arasında yer alacak. İnce yapısı olan çeşitlerin tercih edileceği puf montlar gibi yelekler de çok sık tercih edilecek. Birbirinden canlı renkler kullanılarak üretilen puf montlar genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin üzerinde olacak.

Gençlerin çok tercih ettiği puf montlar özellikle yağmurlu havalarda ideal bir dış giyim ürünü oluyor. Bu yıl kırmızı, sarı ve pembe tonlarını çok sık göreceğiz. 2018 moda renkleri ile bezenen dolabınızda en uygun parçaları ayarlamanız için  stilinizi yansıtan birçok kıyafeti bulabilirsiniz.

Çoraplar…

İşlemeli çoraplar sandalet ve terliklerin altında görecek ve marjinal tarzların ortaya çıkmasını sağlayacak. Kadife ayakkabıları da göreceğiz ve özellikle sandaletler ve kalın topuklarla dikkat çekecekler. Yeni sezonun ürünlerini dolabınızdaki birçok parçayı kullanarak kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu