Moda

2018 Gelinlik Trendi

Gelinlik modelleri her yıl gelişmekte ve değişmektedir. Birkaç yıl öncesinin gelinlik modellerine baktığınız zaman bugünün modellerinden ne kadar farklı olduğunu kolaylıkla fark etmeniz mümkün. Gelinlik tasarımları her geçen gün farklı model ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkmakta. 2018 itibariyle, yeni yılın yeni gelinlik modellerini almanız mümkün.

2018 Gelinlik Modelleri

 

  1. 2018 gelinlik trendlerinde en çok dikkat çeken unsur dekolte oldu. Özellikle sırt ve göğüs dekolteleri gelinlikler, en şık gelinlikler arasında olmayı başardı. Sırt dekolteli, balık etek dantel gelinlikler, asaletinizi konuşturacak ve yeni yılın trend gelinlikler arasında.
  2. Düşük omuz gelinlik modelleri de 2018 ile beraber, trend haline geldi. Birçok gelin adayı düşük omuz veya dekolteli gelinlik modellerine yönelerek trend gelinlik modellerinden birini giyebilirler. Yalnız gelin adayları, güvendikleri vücut kısımlarını ön plana çıkarak model seçmeleri daha yararlı olacaktır. Örneğin omuzları geniş olan bir gelin adayı düşük omuz bir gelinlik tercih edebilir.
  3. Dantel gelinlik modelleri, son birkaç yılda olduğu gibi 2018’de de trend olan gelinlik modellerinden biri. Birçok modelde kullanılan dantel, kullanım alanı oldukça geniş olan bir parça. Birçok gelin adayı danteli gelinlikte tercih ederken, gelinlikte tercih etmeyenlerde duvakta dantel ayrıntısını seçiyor.
  4. Balık etek gelinlik modelleri, 2018’de de trend olan gelinlik modellerinden biri. Özellikle fiziklerine güvenen ve fiziklerini ön plana çıkarmak isteyen gelin adaylarının rahatlıkla kullanabilecekleri bir model olan balık etek gelinlikler, yeni sezonda en çok tercih edilecek gelinlik modellerinden biri olacakmış gibi görünüyor.
  5. Krem gelinlik modelleri. Beyaz gelinlik yeni sezonla beraber rafa kalktı. Kırık beyaz olarak adlandırılan krem gelinlik modelleri yeni sezonda dikkat en çok üretilen ve tercih edilen gelinlik modellerinden biri. Yeni sezonda genç kızlar, trend gelinlik modellerini dikkate alarak gelinlik seçebilirler.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu