Dekorasyon

Kadife Chesterları Depolarda Alma Zamanı

2018 Chester koltuk sevenleri sevindiren bir moda akımı ortaya çıkardı. Birbirinden şık Chester koltuklar kadife seçenekleriyle hayatımızın tam da ortasına girmeye devam edecek. Çünkü 2018 kadifenin ihtişamını en iyi şekilde gösteren Chester koltuklar ve yastıklarla dikkat çekiyor.

Salonlarda Chester kanepesi olmayan demode sayılacak ve kış akşamlarında ısınmak için battaniyenizi ve kanepenizi bir adım daha sıcağa yaklaştıracaksınız. 2018 dekorasyon modasının dikkat çekici unsurlarından bir diğeri de Typo tarzı evler olacak. Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan bu akım, sade, net ve kurumsal bir tasarımla hayatımıza dahil oldu.

Nerede ne kullanacağınıza karar veremiyorsanız şimdi harekete geçmenin ve evinizi değiştirmenin tam zamanı. Siz de ekonomik birkaç seçenekle evinizi modaya uydurabilirsiniz.

Kadife Nelerde Kullanılır?

Kadife koltuk, yastık ve perdelerde kullanılacak. Özellikle aynı renklerin bir arada bulunacağı kadife tasarımlar için etkileyici birçok dekorasyonu ortaya çıkaracağınız fırsatlar yaratabilirsiniz. Bordo, yeşil, koyu mavi ve pudra rengiyle kullanacağınız ürünler evinizin her köşesinde dikkat çekecek bir görsel şölen yaratacak.

Typo

O çok sevdiğiniz sözleri yazarsak kocaman tablolarla duvarınıza asacağınız tasarımlar Typo olarak karşınıza çıkacak. Bu yüzden Carpe Diemciler ya da farklı kelimelerle hayatını felsefe edenler için yazılar net ve sade bir dekorasyon stiliyle ortaya çıkıyor. Yani siz susacaksınız duvarlarınız konuşacak.

Retro ve Vintage

Retro ve vintage modası bu yıl da tutkunlarını memnun edecek. Rengarenk çevirmeli telefonunuzu ya da saatinizi ortaya çıkarmanın vakti geldi. En güncel tasarımlar ve eskiden kalma özel parçaları evinizin dekorasyonunda sergileyerek 2018 ev dekorasyonu modasına ayak uydurabilirsiniz. Yatak odaları, mutfaklar ve banyoları da dekorasyon değişiminize uyarlamayı unutmayın. Tüm modeller dikkat çekecek özellikleriyle evinizi renklendirecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu